دانلود کارت ویزیت
دی ۱۵, ۱۳۹۲
خانه هوشمند
دی ۲۷, ۱۳۹۲
Show all

فیلم سینمایی دکتر استرنج

   مسئولان شرکت فیلم‌سازی مارول امیدوارند جانی دپ دعوت آنها را برای بازی در فیلم کمیک استریپی و ابرقهرمانانه دکتر استرنج (Doctor Strange)قبول کند.

   بنابر گزارش تکمیلی سینماباکس به نقل از فارس، از سال ۲۰۱۱ بحث تولید این فیلم اکشن آغاز شده و از همان زمان، صحبت حضور جانی دپ در نقش اصلی آن مطرح شد. اهل فن می گویند حتی قبل از سال ۲۰۱۱ هم شایعات زیادی در باره بازی جانی‌دپ در نقش دکتر استرنج در نسخه سینمایی آن مطرح بوده است. با وجود آن که طرفداران این بازیگر ۴۷ ساله مایل هستند وی این نقش را روی پرده سینما بازی کند. ولی خود او هنوز موافقت خویش برای بازی در این نقش را اعلام نکرده است. اما منابع نزدیک به شرکت فیلم‌سازی مارول می‌گویند بحث حضور جانی دپ در این نقش در حال قطعی شدن است و موضوع همکاری وی با این پروژه حقیقت دارد. به نوشته سایت اینترنتی لاتینو دیلی، طی روزهای گذشته جانی دپ چند ملاقات خصوصی با مسئولان شرکت فیلم‌سازی مارول داشته است. صحبت اصلی در این ملاقات‌ها بازی دپ در نسخه سینمایی «دکتر استرنج» بوده است و از قرار معلوم، این بازیگر قول‌های مثبتی به مسئولان مارول داده است. با وجود پخش وسیع خبر دیدار جانی دپ با مسئولان شرکت مارول، برخی از تحلیل‌گران نسبت به جدی بودن موضوع اظهار شک و تردید می‌کنند. اما گروهی دیگر این خبر را موثق می‌دانند و می‌گویند بزودی باید منتظر شروع کار تولید «دکتر استرنج» سینمایی با بازی جانی‌دپ در نقش کاراکتر اصلی آن بود. این گروه برای اثبات ادعای خود به این نکته مهم اشاره می‌کنند که جانی‌دپ رابطه صمیمانه و نزدیکی با کمپانی والت دیزنی دارد و دیزنی هم، مالک شرکت فیلم‌سازی مارول است. همین گروه در این باره هم صحبت می‌کنند که چند فیلم آخر جانی‌دپ در جدول گیشه نمایش سینماها فروش خوبی نداشته‌اند و یک فیلم کمیک استریپی ابرقهرمانانه، می‌تواند کمک زیادی به احیای کارنامه سینمایی او کند. اهل فن می‌گویند طی روزهای آینده مشخص خواهد شد که بازی جانی دپ در اکشن کمیک استریپی «دکتر استرنج» یک شوخی و شایعه است، یا این که این فیلم واقعاً وارد مرحله تولید خواهد شد. جانی دپ تابستان سال ۲۰۱۳ اکشن وسترن و شرح حال گونه «رنجر تنها» را روی روی پرده سینماهای جهان داشت.

   این فیلم با هزینه کلان تولید ۲۱۵ میلیون دلاری، در جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکای شمالی فقط ۹۰ میلیون دلار فروش کرد. این فیلم محصول کمپانی والت دیزنی بود. همکاری مشترک دیگر دپ و کمپانی والت دیزنی، مجموعه فیلم پر فروش و ماجراجویانه «دزدان دریایی کارائیب» است

 

جانی دپ

جانی دپ

دیدگاه ها بسته شده است