کره جنوبی سرزمین فبلت :بازار برترین وسیله ارتباطی رو به اشباع است

هواوی گوشی دو سیم کارت B199 با صفحه نمایش ۵ ۵ اینچ را معرفی کرد
بهمن ۷, ۱۳۹۲
بررسی هوندا سیویک ۲۰۱۴
بهمن ۸, ۱۳۹۲
Show all

کره جنوبی سرزمین فبلت :بازار برترین وسیله ارتباطی رو به اشباع است

تحقیقات flurry analytics  که اغلب  مربوط به موبایل می باشد  ، این بار تمامی تمرکز خود را بر روی یکی از پیشرفته ترین تلفنهای هوشمند در کره جنوبی،گذاشته است .
از این تحقیقات استنباط می شود که بومیان منطقه تقریبا بازار وسایل برتر ارتباطی را به اشباع کامل رسانده اند، به این معنی که تقریبا هر کسی  که قادر یا متمایل به گرفتن تلفن هوشمند یا تبلت باشد ،  در حال حاضر دارای یکی از این دو می باشد. این مطلب به این معناست که همه افرادی که قادر و یا مایل به حمل یک گوشی هوشمند و یا تبلت هستند ، در حال حاضردارای یکی از اینها هستند . سنجش اینکه  زمانیکه  بجز کره این اتفاق در باقی جهان رخ دهد ،حال و هوای تولید کنندگان چگونه خواهد شد ،احتمالا مطالعه بسیار جالبی باشد .یک  واقعیت سرگرم کننده دیگر که توجه ما را جلب خواهد کرد!
در سال رقابت فبلت ها ، کره جنوبی با   اختصاص دادن ۴۱ درصد  از کاربران موبایل که تلفن های با صفحه نمایش بزرگتر از ۵″ استفاده می کنند ، در مقایسه با تنها ۷درصد سهم بقیه شرکت های جهان از کابران . به  خانه فبلت ها  تبدیل شده است.
بطور قطع ، اینجا سرزمین samsung  همانند lg و pantech می باشد .اما ما کنجکاو هستیم که آیا این روند بتدریج در بازار جهانی گسترش خواهد یافت؟

نوشته شده توسط تیم پژوهش و ترجمه دیلماجلار(پیشرو در زمینه ترجمه مقالات و متون تخصصی از جمله مقالات isi ، انجام پروژه های علمی ، طراحی سایت و ….)

دیدگاه ها بسته شده است