دانلود پاورپوینت زبان انگلیسی
اسفند ۳, ۱۳۹۲
تصویر برداری فرا طیفی
اسفند ۱۵, ۱۳۹۲
Show all

چگونه یک نامه رسمی به زبان انگلیسی بنویسیم؟

چگونه یک نامه رسمی به زبان انگلیسی بنویسیم؟

اگر نمی‌دانید که نامه‌های رسمی در زبان انگلیسی را چگونه باید نوشت یا اینکه نمی‌دانید از کجا باید شروع کنید و چگونه ادامه دهید، سرویس آنلاینLetterGeneratorمی‌تواند کمک زیادی به شما بکند؛ به نحوی که دیگر نیاز نیست چندان نگران قالب‌بندی نامه یا ساختار آن باشید. فقط کافی است قدم‌هایی که این سرویس آنلاین از شما می‌خواهد را به خوبی انجام دهید. برای شروع کار به سایت فوق مراجعه کنید و گام‌های زیر را دنبال کنید. ابتدا باید نوع نامه را انتخاب کنید؛ برای مثال، باید مشخص کنید که می‌خواهید یک نامه‌ی دوستانه بنویسید یا یک نامه‌ی کاری و غیره. نگران نحوه شروع نامه، پاراگراف‌ها، آدرس یا سایر اجزای نامه نباشید.
این سرویس حتی می‌تواند نحوه علامت‌گذاری‌ها را هم به شما یاد بدهد تا بطور ناخواسته، علامتی را جا نیانداخته و معنای ناخواسته‌ای را در محتوای نامه‌ی خود منتقل نکنید. این سرویس در مراحل مختلف نوشتن نامه به شما کمک می‌کند؛ از نحوه تایپ کردن گرفته تا قالب‌بندی نامه و ساختار آن. در هر مرحله از نوشتن نامه، نکاتی به شما گوشزد می‌شود که آنها را رعایت کنید. همچنین در مورد محتوایی که در هر بخش از نامه باید بنویسید نیز توصیه‌هایی به شما داده می‌شود. در انتها نیز می‌توانید پیش‌نمایشی از نامه خود را ببینید یا پی‌نوشت‌هایی به آن اضافه کرده یا کادری برای حاشیه نامه استفاده کنید.چگونه یک نامه رسمی به زبان انگلیسی بنویسیم؟
این سرویس رایگان بوده، نیازی به ثبت‌نام هم ندارد و از آدرس زیر قابل دسترسی می‌باشد:
http://www.readwritethink.org/files/reso…generator/ 
ابزارهای دیگری نیز برای اینکار وجود دارد که در فرصت مقتضی به معرفی آنها نیز خواهیم پرداخت:
http://www.4hb.com/letters/index.html
http://postful.com
http://www.letterfu.com/index.php
http://www.themailmonster.com
نوشته شده توسط تیم پژوهش و ترجمه دیلماجلار(پیشرو در زمینه ترجمه مقالات و متون تخصصی از جمله مقالات isi ، انجام پروژه های علمی ، طراحی سایت و ….)

دیدگاه ها بسته شده است