مانیتور ۲۸ اینچی ASUS با رزولوشن ۴K
دی ۲۷, ۱۳۹۲
تلوزیون ۱۰۵ اینچی منحنی HD از شرکت ال جی
دی ۲۸, ۱۳۹۲
Show all

نمایشگاه بین‌المللی CES

   نمایشگاه بین‌المللی سی‌ئی‌اس(International CES) عبارت کوتاه شدهٔ ( Consumer Electronics Show) به معنای نمایش قابل فروش الکترونیک می‌باشد. عمدهٔ کار این نمایشگاه عرضه نو آوری‌ها در زمینه تکنولوژِی می‌باشد. این نمایشگاه در هفت ژانویه هر سال (نوزدهم دی ماه) شروع به کار می‌کند. محل کنونی این نمایشگاه در درۀ لاس وگاس ایالت نوادا در ایالات متحده آمریکا قرار دارد. این نمایشگاه بازید برای عموم ندارد و فقط با مجوز می‌توان وارد آن شد.

CES    برای اولین بار در ماه ژوئن سال ۱۹۶۷ در شهر نیویورک برگزار شد.در این نمایشگاه ۱۴ کمپانی از جمله ال‌جی، موتورولا و فیلیپس در مساحتی بالغ بر ۹,۰۰۰ مترمربع به معرفی و نمایش محصولات خود پرداختند. CES یکی از شاخه‌های فستیوال موسیقی شیکاگو بود که بعدها مسیر خود را از آن جدا و بدل به یکی از مهم‌ترین و پربازدیدترین نمایشگاه‌های جهان شد. اولین دوره از برگزاری نمایشگاه CES به محلی برای عرضه‌ی محصولات سخت‌افزاری و عرض‌اندام کمپانی‌های ژاپنی تبدیل شده بود.

   امسال نیز نمایشگاه تجهیزات کامپیوتری CES در شهر لاسوگاس آمریکا برپا شد و تمامی شرکت های ارائه دهنده تجهیزات دنیای فناوری در این نمایشگاه گرد هم آمدند که ما بخشی از اخبار این نمایشگاه را در سایتمان پوشش دهی می کنیم.

دیدگاه ها بسته شده است