ترجمه مقاله بیانیه ماموریت
مرداد ۸, ۱۳۹۳
ترجمه مقاله و مقابله با هجوم و حضور هزاران لغت علمی
اسفند ۱۳, ۱۳۹۳
Show all

تیم ترجمه مقاله دیلماجلار

تیم ترجمه مقاله دیلماجلار

*

*

*

*

ترجمه مقاله در تیم پژوهش و ترجمه دیلماجلار در تمام زمینه های علمی و دانشگاهی انجام می شود.ترجمه مقالات هر رشته دانشگاهی در تیم پژوهش و ترجمه مقاله دیلماجلار به دست مترجمان زبده همان رشته انجام می شود.همین امر باعث شده که کیفیت و قیمت ترجمه مقالات در دیلماجلار ، به مزیت رقابتی اش تبدیل شود.

تیم پژوهش و ترجمه مقاله دیلماجلار ، در زمینه ترجمه مقاله و مقالات isi دارای پیشینه بالایی می باشد و بانکی از مقالات ترجمه شده را در این زمینه فراهم کرده است.بنابرین اگر در یک رشته تحصیلی خاص می خواهید مقاله ، پروژه یا مورد دیگری ارایه دهید و نیاز به مطالب و مقالات روز دنیا دارید با اطمینان خاطر می توانید به مترجمان دیلماجلار مراجعه کنید و بانکی از مقالات ترجمه شده روز دنیا را در زمینه مورد نظرتان تحویل بگیرید.

تیم پژوهش و ترجمه دیلماجلار البته قصد به انجام اقداماتی در این زمینه ها دارد و می خواهد بانکی از مقالات ترجمه شده از رشته های مختلف علمی را به صورت آنلاین در اختیار شما مشتریان گرامی قرار دهد و در آینده ای نزدیک می توانید بانکی از مقالات ترجمه شده را مشاهده کنید.

مترجمان محترم در این زمینه می توانند مقالات ترجمه شده خود را به این فرم که در زیر می گوییم برای ما بفرستند تا پس از تعیین قیمت اقدام به خرید آن شود.

۱٫ابتدا یک فایل با نام مقاله ترجمه شده درست می کنید.

۲٫اصل مقاله به همراه ترجمه چکیده را برای ما می فرستید و در یک فایل ورد نام و مشخصات خودتان را ارایه می دهید.(شماره تماس)

در این زمینه لطفا با ما تماس نگیرید و فقط کار گفته شده را انجام دهید.

ایمیل در نظر گرفته شده برای این کار:

hr@dilmajlar.com

در ضمن سابجکت ایمیل حتما فروش مقاله ترجمه شده باشد و لطفا به ایمیلهای دیگر ما چیزی ارسال نکنید چون فقط این ایمیل برای این کار در نظر گرفته شده و در صورت ارسال به ایمیلهای دیگر احتمالا ایمیل ارسالی تان حذف شود.

 

دیدگاه ها بسته شده است