ترجمه مقالات و متون تخصصی

ترجمه مقالات isi ،مقالات تخصصی مهندسی، مقالات حقوقی و کتابها با بالاترین کیفیت ومناسب ترین قیمت(تضمینی)۶۶۶۲۸۳۱۸-۰۲۱ – ۰۹۱۲۴۴۰۸۶۰۳

ترجمه مقاله ، متون تخصصی، ترجمه مقالات علمی و سایر متون خود را در هر تخصصی به مترجمان تخصصی تیم پژوهش و ترجمه دیلماجلار بسپارید.

ترجمه مقالات ، ترجمه مقالات isi ، ترجمه کتاب و ترجمه سایر متون تخصصی تخصص ما می باشد.

ترجمه مقالات : ترجمه مقالات isi ، ترجمه مقالات دانشگاهی و کلیه متون تخصصی با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت (۶۶۶۲۸۳۱۸-۰۲۱**۰۹۱۲۴۴۰۸۶۰۳) . شما می توانید با خیالی آسوده ترجمه مقالات علمی و تخصصی خود را به تیم ترجمه مقالات دیلماجلار بسپارید.مترجمان ما با داشتن تخصص بالا در ترجمه مقالات علمی و isi شما را در رسیدن به بهترین کیفیت در ترجمه یاری خواهند کرد.تیم ترجمه مقاله دیلماجلار از اینکه ترجمه مقالات تخصصی تان را به ما می دهید ، بسیار خشنود می باشد و نهایت تلاش را برای رضایت شما مشتریان از ترجمه مقالات ارسالی انجام می دهد.

تیم ترجمه مقالات دیلماجلار ، با توجه به اهداف و نیازمندی های مشتری ، نوع فعالیت و با توجه به بودجه شما بهترین کیفیت را در ترجمه مقالات ارسالی تان ارایه می دهد.ترجمه مقالات در گروه ما به صورت کاملا تخصصی و به دست مترجمان تخصصی همان رشته تحصیلی انجام می شود.ما در این زمینه هر کاری را به مترجمی تخصصی می دهیم.

تیم پژوهش و ترجمه دیلماجلار با هدف کمک به پیشرفت علمی کشور و ارایه ترجمه متون و مقالات  فنی و علوم پایه و دانشگاهی و عمومی با بالا ترین کیفیت ممکن و قیمتی مناسب راه اندازی شده است.

زمینه فعالیت ما هر نوع متنی  اعم از عمومی ،فنی و تخصصی ،حقوقی،پزشکی ،تجاری،دانشجویی ،اداری جهت ارائه در دانشگاه ها ،سازمانها ،نشریات و مجلات ،بروشور و راهنما، مقاله ISI، مقاله IEEE ،یا هر ژورنال معتبر دیگری ،کتاب ،مکاتبات روزمره ، کاتالوگ ،نامه نگاری اداری،تجاری ، مستندات ،یک تحقیق دانشجویی ، پایان نامه ، خلاصه نویسی و تهیه abstract می باشد.

ترجمه مقالات در گروه ما در سه سطح کیفی ترجمه برنزی ، ترجمه نقره ای و ترجمه طلایی ارایه می شود و ملاک ما برای این کار ترجمه مقالات به صورت ضریبی از تعداد کلمات می باشد.

Copy of dilmajlar1

ما مفتخریم که رقابتی ترین خدمت را ارایه می دهیم که کارهای ما هم از لحاظ کیفی ، هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ سرعت بالاتر از هم صنف هایمان در این مقوله می باشد.

برای دیدن قیمت های ما به قسمت محاسبه گر قیمت رجوع کنید یا از محاسبه گر زیر استفاده کنید:

 

ترجمه مقالات طیف وسیعی از رشته ها را شامل می شود که ما تقریبا درتمامی رشته ها به امر ترجمه مقالات می پردازیم.از جمله رشته های تخصصی که ما ترجمه مقالات آن را بر عهده می گیریم می توانیم به موارد زیر اشاره کرد:

ترجمه مقالات مهندسی ( ترجمه مقالات برق ، مکانیک ، کامپیوتر ، عمران ، معدن ، شیمی و….):

شما دانشجویان رشته های مهندسی می توانید با خیالی آسوده ترجمه مقالات تخصصی خود را به تیم ترجمه دیلماجلار بسپارید.دیگر نیاز نیست نگران ترجمه درست لغات تخصصی مقاله ارسالیتان باشید.ما یک تیم مجرب از مترجمان متخصص که شامل همه رشته های مهندسی می شوند را فراهم نموده ایم و ترجمه مقالات شما را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام می دهیم.در تیم ترجمه مقالات دیلماجلار مترجمان زبده از تمامی نقاط ایران استخدام شده اند و در طول زمان گلچین شده اند.بدین ترتیب ترجمه مقالات ارسالی شما توسط گلچینی از بهترین مترجمان ایران زمین انجام خواهد شد.پس دیگر نیاز نیست نگران اصطلاحات تخصصی در ترجمه مقالات خود باشید.

ترجمه مقالات علوم پایه ( ترجمه مقالات ریاضی ، فیزیک ، شیمی ، کامپیوتر و … ) :

ترجمه مقالات رشته های علوم پایه علاوه بر اینکه به مترجمان زبده نیاز دارد که فن ترجمه مقالات رشته های علوم پایه را بدانند به مترجمانی نیاز دارد که در همان رشته ، تحصیل کرده باشند.بخش ترجمه مقالات علوم پایه ما به خوبی این مساله را درک کرده و تیمی از مترجمان زبده و متخصص فراهم آورده تا ترجمه مقالات شما دانشجویان عزیز را باکیفیتی بسیار بالا و قیمتی بسیار مناسب انجام دهد.

ترجمه مقالات رشته های پزشکی( ترجمه مقالات مرتبط با انواع بیماریها ، عصب شناسی ، مامایی ، طب ورزش و …. ) :

ترجمه مقالات رشته های پزشکی جزو مواردی می باشد که تخصص بالایی را نیازمند می باشد.در رشته ای پزشکی فرد باید با متون روز پزشکی آشنا باشد چون در رشته های پزشکی سالیانه لغات تخصصی بسیاری به دامنه لغات قبلی اضافه می شود.مترجمان متخصص ما در زمینه ترجمه مقالات پزشکی دارای سابقه بالایی می باشند و این تضمین را به شما می دهند که در ترجمه مقالات پزشکی به بهترین کیفیت دست یابید.مترجمان ما در زمینه ترجمه مقالات پزشکی ، خوشحال می شوند تا کار ترجمه مقالات پزشکی شما را با بهترین کیفیت انجام دهند.

ترجمه مقالات علوم انسانی (ترجمه مقالات ادبی ، تاریخی ، جغرافیایی و ….) :

ترجمه مقالات علوم انسانی نیاز به توانایی بالایی می باشد.همانطور که یک مترجم رشته های علوم انسانی نمی تواند کیفیت مناسبی در ارایه ترجمه مقالات مهندسی ارایه دهد ، یک مترجم فارغ التحصیل از رشته های فنی و مهندسی نیز نمی تواند کیفیت مناسبی در ترجمه مقالات علوم انسانی ارایه دهد.ترجمه مقالات علوم انسانی و به خصوص ترجمه مقالات ادبی ، به تجربه بالایی نیازمند می باشد و هر مترجمی در زمینه ترجمه مقالات علوم انسانی و ادبی نمی تواند کیفیت خوبی ارایه دهد.بخش ترجمه مقالات علوم انسانی دیلماجلار گلیچینی از مترجمان مجرب در زمینه ترجمه مقالات علوم انسانی فراهم کرده است و بدین طریق ترجمه مقالات شما را با کیفیتی بسیار بالا در تمامی زمینه ها انجام خواهند داد.

 

ترجمه مقالات مدیریتی ( شامل تمامی شاخه های رشته مدیریت ):

دانشجویان رشته مدیریت به دلیل وجود طیف بالای مقالات ارایه شده در این رشته نیازمندند تا مقالات روز دنیا را همه روزه ترجمه کنند.رشته مدیریت ، رشته ای می باشد که به دلیل طیف وسیع کاری نیازمند ترجمه ای کیفی با قیمتی مناسب می باشد.تیم ترجمه مقالات دیلماجلار ، مقالات شما را با بهترن قیمت و بالاترین کیفیت ارایه خواهد داد و در این زمینه ما دارای سابقه بسیار درخشانی در ترجمه مقالات و کتابهای تخصصی این رشته می باشیم.

 

ترجمه کتاب ( شامل تمامی رشته های تخصصی موجود ):

در ترجمه کتاب ، مسایل تخصصی و نگارشی تواما باید رعایت شوند و باید مترجم یا مترجمانی که ترجمه کتاب را به عهده می گیرند ، همانند بحث ترجمه مقالات دارای تخصص کاری و رشته تحصیلی مرتبط باشند.تیم ترجمه مقالات دیلماجلار این تعهد کاری را به شما می دهد که مقالاتتان را با بهترین کیفیت ترجمه کند.

ترجمه مقالات حقوقی :

ترجمه مقالات تخصصی و متون حقوقی یکی از حوزه هایی می باشد که نیاز به تخصص بالایی دارد. به طور کلی تمام پروژه های ترجمه تخصصی و ترجمه مقالات در تیم پژوهش و ترجمه دیلماجلار توسط دانشجویان و متخصصین همان رشته انجام می شود. برای ترجمه متون مقالات حقوقی نیز از همین رویکرد ما استفاده کرده ایم. تیم ترجمه مقالات دیلماجلار یک کادر انسانی متشکل از دانشجویان تحصیلات تکمیلی رشته های مختلف حقوقی و کارشناسان ارشد حقوق ایجاد کرده اند و مسولیت ترجمه مقالات حقوقی در تیم پژوهش و ترجمه دیلماجلار بر عهده این افراد می باشد. در ترجمه این متون از اصطلاحات تخصصی خاصی که مختص این نوع متن ها می باشد باید استفاده کرد. برای بالا بردن کارآیی و همچنین کیفیت ترجمه مقالات حقوقی درتیم دیلماجلار موضوعات ترجمه در این بخش به چند دسته تقسیم شده اند که عبارتند ازترجمه مقالات حقوق بین الملل، ترجمه مقالات حقوق جزا و ترجمه جرم شناسی، ترجمه مقالات حقوق مالکیت فکری، ترجمه مقالات حقوق خانواده (معارف اسلامی و حقوق)، ترجمه متون حقوقی محیط زیست، ترجمه مقالات حقوق تجارت بین الملل، ترجمه متون حقوق تجاری اقتصادی بین المللی، ترجمه متون تخصصی حقوق اقتصادی، ترجمه متون تخصصی حقوق بشـــــــــر، ترجمه مقالات حقوق اجتماعی و ترجمه مقالات حقوق اسلامی است. در این راستا و دسته بندی ترجمه مقالات و متن های حقوقی را به چند دسته تقسیم کرده ایم که شامل ترجمه قراردادهای ، ترجمه قراردادهای اعطا و یا گرفتن نمایندگی ، ترجمه قراردادهای تجاری و ترجمه مکاتبات اداری ، ترجمه لایحه های حقوقی، ترجمه تخصصی متون مربوط به قوانین تجارت اینترنتی و ترجمه معاهدات بین المللی می باشند. مترجمين متخصص ما آماده ارائه خدمات با کيفيت بالا در زمينه ترجمه انواع متون حقوقي مي‌باشند. اگر نیاز به ترجمه مقالات و متون حقوقی خود در کوتاه ترین زمان ممکن را دارید، اگر با شرکاي خارجي کار مي‌کنيد و میخواهید مکاتبات خود را به صورت روزانه با آنها انجام دهید میتوانید از ترجمه آنلاین مقالات و متون حقوقی تیم ترجمه مقالات دیلماجلار استفاده کنید.کافی است با ما تماس بگیرید:۰۹۱۲۴۴۰۸۶۰۳**۰۲۱۶۶۶۲۸۳۱۸

ترجمه مقالات فرانسوی:

تیم ترجمه مقالات دیلماجلار فقط در زمینه ترجمه مقالات انگلیسی فعالیت نمی کند و در زمینه ترجمه مقالات فرانسوی نیز تیم ما دارای دامنه کاری وسیعی می باشد و در این زمینه ما ترجمه مقالات فرانسوی را با کیفیتی بسیار بالا انجام می دهیم.شما مشتریان گرامی اگر مقاله یا مقالاتی به زبان فرانسه دارید یا قصد ترجمه متون تخصصی فرانسوی را دارید می توانید با ما تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکنه ترجمه مقالات فرانسوی شما را با بهترین کیفیت تقدیمتان کنیم.

ترجمه مقالات در کوتاه ترین زمان ممکنه :

گاها دیده شده که یک مشتری می خواهد یک یا چند مقاله را در مدت زمانی کوتاه ترجمه کند.تیم ترجمه مقالات دیلماجلار ، بالاترین سرعت ممکنه را با بهترین کیفیت در اختیارتان قرار می دهد تا علاوه بر اینکه مطمئن باشید که ترجمه مقالات شما با بهترین کیفیت انجام می شود ، از سرعت بالای کاری نیز برخوردار شوید.در ضمن به خاطر اینکه گاها مشتریان این بخش دانشجو می باشند و هزینه کاری برای آنها دارای اهمیت می باشد ما برای دانشجویان در این زمینه تخفیف های مناسبی نیز ارایه خواهیم داد تا با خیالی راحت و رضایت کامل مقالاتشان ترجمه شود.

 

ترجمه مقالات با مناسب ترین قیمت:

ترجمه مقالات تخصصی در تیم پژوهش و ترجمه مقالات دیلماجلار با قیمتی بسیار مناسب و رقابتی انجام می شود و گواه این کار طیف وسیعی از مشتریان می باشد که همه روزه ترجمه مقالات خود را به ما می سپارند و ما در این زمینه دارای مشتریان ثابت زیادی نیز می باشیم.کافی است مقالات خود را به ایمیل ما بفرستید و با ما تماس بگیرید.

ترجمه مقالات isi :

ترجمه مقالات isi ، از فارسی به انگلیسی بخشی می باشد که دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد.ترجمه مقالات isi ، باید علاوه بر سطح کیفی مناسب دارای ترجمه ای نیتیو باشد.در این زمینه گروه ها و موسسات کمی وجود دارند که کیفیت مطلوبی ارایه می دهند.ما دغدغه شما مشتریان گرامی را در ترجمه مقالات isi درک می کنیم و می دانیم که نمی خواهید مقاله ای که با زحمت بسیار تهیه کرده اید به خاطر ترجمه ای ابتدایی و غیر نیتیو با مشکل روبرو شود.ما در زمینه ترجمه مقاله isi  ، به صورت کاملا تخصصی فعالیت می کنیم .در این زمینه تیم ما در بسیاری شاخه ها دارای مترجم نیتیو ی باشد و مترجمان ما خوشحال می شوند ترجمه مقالات isi شما دانشجویان را با بهترین کیفیت انجام دهند.

در این زمینه باید گفت ترجمه مقالات isi در زمینه هایی همچون پزشکی ، مدیریت ، معماری ، مکانیک ، برق و … پذیرفته می شود . ترجمه مقالات isi در تیم ما توسط مترجمانی انجام می شود که سابقه قبلی در ترجمه مقالات isi داشته اند و در این زمینه ترجمه مقالات isi شما با کیفیتی بسیار بالا انجام خواهد شد.ترجمه مقالات isi در تیم پژوهش و ترجمه مقالات دیلماجلار شامل بخش های مختلفی می باشد که هر بخش توسط مترجمان تخصصی آن بخش انجام می شود.برای شروع و اطلاع از نحوه همکاری کافی است با ما تماس بگیرید.

 

 

 

 

ترجمه مقالات زبان شناسي ترجمه مقالات اسناد تجاري ترجمه مقالات اقتصاد ترجمه مقالات بازرگاني
ترجمه مقالات برق و الكترونيك ترجمه مقالات پزشكي عمومی ترجمه مقالات طب اورژانس ترجمه مقالات دندانپزشکی
ترجمه مقالات طب کار ترجمه مقالات حقوق ترجمه مقالات زمين شناسي ترجمه مقالات معدن
ترجمه مقالات زيست ترجمه مقالات آموزش زبان ترجمه مقالات علوم سياسي ترجمه مقالات صنایع غذایی
ترجمه مقالات علوم اجتماعي ترجمه مقالات علوم و ارتباطات اجتماعی ترجمه مقالات ریاضی ترجمه مقالات جغرافیای سیاسی
ترجمه مقالات مدیریت امور بانکی ترجمه مقالات روابط بین‌الملل ترجمه مقالات هتلداری ترجمه مقالات جغرافیای شهری
ترجمه مقالات جغرافیای انسانی ترجمه مقالات علوم دامی E-healthترجمه مقالات ترجمه مقالات زراعت و اصلاح نباتات
ترجمه مقالات خاک‌شناسی ترجمه مقالات باغبانی ترجمه مقالات مکانیزاسیون کشاورزی ترجمه مقالات مکانیک ماشین آلات کشاورزی
ترجمه مقالات بیماری‌های داخلی ترجمه مقالات عصب شناسی(نورولوژی) ترجمه مقالات روان‌پزشکی ترجمه مقالات آسیب‌شناسی
ترجمه مقالات جراحی ترجمه مقالات اطفال ترجمه مقالات رادیولوژی ترجمه مقالات میکروب شناسی
ترجمه مقالات زنان و زایمان ترجمه مقالات مامایی ترجمه مقالات علوم‌آزمایشگاهی ترجمه مقالات داروسازی
ترجمه مقالات علوم پايه پزشكي ترجمه مقالات فیزیک پزشکی ترجمه مقالات فیزیولوژی پزشکی ترجمه مقالات فیزیولوژی جانوری
ترجمه مقالات بیهوشی ترجمه مقالات بیوشیمی ترجمه مقالات بیوفیزیک ترجمه مقالات باستان‌شناسی
ترجمه مقالات بیوتکنولوژی ترجمه مقالات علوم طبيعي ترجمه مقالات علوم قرآني ترجمه مقالات عمران
ترجمه مقالات فقه و حقوق اسلامی ترجمه مقالات فقه و اصول اسلامی ترجمه مقالات ستاره‌شناسی ترجمه مقالات عمران-عمران
ترجمه مقالات عمران-نقشه برداری ترجمه مقالات عمران-آب ترجمه مقالات فلسفه ترجمه مقالات علوم رایانه
ترجمه مقالات نرم‌افزار ترجمه مقالات سخت‌افزار ترجمه مقالات فناوری اطلاعات ترجمه مقالات هوش مصنوعی
ترجمه مقالات امنیت رایانه‌ای ترجمه مقالات فيزيك ترجمه مقالات بورس و سهام ترجمه مقالات توریسم و گردشگری
ترجمه مقالات بازی‌های رایانه‌ای ترجمه مقالات هوا فضا ترجمه مقالاتمتالوژي و مواد ترجمه مقالات محيط زيست
ترجمه مقالات مديريت و حسابداري ترجمه مقالات مکانیک-حرارت و سیالات ترجمه مقالات مکانیک-جامدات ترجمه مقالات مکانیک-ساخت و تولید
ترجمه مقالات مکانیک-مکاترونیک ترجمه مقالات مکانیک-صنایع خودرو ترجمه مقالات ورزشي ترجمه مقالات پزشکی ورزشی
ترجمه مقالات مدیتیشن ترجمه مقالات طب گیاهی ترجمه مقالات طب سنتی ترجمه مقالات طب سوزنی
ترجمه مقالات طراحی صنعتی ترجمه مقالات معماری ترجمه مقالات دکوراسیون داخلی ترجمه مقالات هنر- طراحی صنعتی
ترجمه مقالات گیاه‌پزشکی ترجمه مقالات سم‌شناسی ترجمه مقالات کشاورزی ترجمه مقالات فیزیک
ترجمه مقالات شیمی ترجمه مقالات فیزیک حالت جامد ترجمه مقالات فیزیک-هسته‌ای ترجمه مقالات فیزیک-ذرات بنیادی
ترجمه مقالات شیمی فیزیک ترجمه مقالات روانشناسی بالینی MBAترجمه مقالات ترجمه مقالات مدیریت استراتژیک
ترجمه مقالات مدیریت منابع انسانی ترجمه مقالات مدیریت بازاریابی و بازرگانی ترجمه مقالات علوم قضایی ترجمه مقالات علوم تربیتی
ترجمه مقالات میکروبیولوژی ترجمه مقالات اصلاح نباتات ترجمه مقالات تاریخ – معاصر ترجمه مقالات پرورش دام
ترجمه مقالات رهبری و رفتار سازمانی ترجمه مقالات دینامیک سیستم‌ها ترجمه مقالات مدیریت و بازرگانی دریایی ترجمه مقالات مدیریت جهانگردی
ترجمه مقالات علوم زیستی ترجمه مقالات مهندسی منابع طبیعی ترجمه مقالات زیست‌شناسی گیاهی-سیستماتیک ترجمه مقالات زیست‌شناسی گیاهی –فیزیولوژی
ترجمه مقالات متالورژی ترجمه مقالات آزمون‌های غیرمخرب ترجمه مقالات مهندسی نفت و پتروشیمی ترجمه مقالات انرژی‌های نو
ترجمه مقالات فیزیک دریا ترجمه مقالات مهندسی صنایع ترجمه مقالات ژئوفیزیک ترجمه مقالات ژنتیک
ترجمه مقالات تاریخ – باستان ترجمه مقالات نانوبیوتکنولوژی ترجمه مقالات علوم ماوراالطبیعه ترجمه مقالات پویانمایی
ترجمه مقالات تله مدیسن ترجمه مقالات آرایش و زیبایی life styleترجمه مقالات سایر