ترجمه مقالات ieee

اندکی در مورد موسسه آی تریپل ای

موسسهء آی تریپل ای در طبقه هفدهم یک ساختمان در شهر نیویورک قرار دارد.این انجمن در سال ۱۹۶۳ از پیوستن دوموسسه آمریکایی به وجود آمد.جالب است بدانید که آرم این موسسه برگرفته از قانون دست راست می باشد.

مقالات برقی ieee و متون تخصصی انتشار یافته توسط این گروه حدود سی درصد از کل متون نوشته شده جهانی را در زمینه برق و کامپیوتر تشکیل می دهد و شمار ژورنال ها و مقالات آن بسیار بالاست.علاوه بر اینها ، موسسه آی تریپل ای کتابچه های راهنمایی را هم در زمینه استانداردهای برق چاپ می کند و یکی از کارهای مهم این سازمان استانداردسازی است.

به عنوان مثال یکی از استانداردهای مهم این موسسه IEEE 802.11 است که مربوط به ارتباطات بی سیم است که در لپ تاپ ها نیز به کار می رود.

ترجمه مقالات ieee خود را به گروه ترجمه مقاله دیلماجلار بسپارید.

ترجمه مقاله ieee به تخصص بالایی در ترجمه نیاز دارد و فرد مترجم حتما باید تحصیل کرده رشته برق باشد تا بتواند ترجمه خوبی را ارایه دهد. تیم ترجمه مقاله دیلماجلار در تمامی زمینه های تخصصی به ترجمه مقاله و مقالات تخصصی می پردازد .از جمله این موارد می توان به ترجمه مقالات ieee نیز اشاره کرد.مهندسان مترجم ما که در رشته برق و کامپیوتر قرار دارند کار ترجمه مقالات ieee را به طور کامل پوشش دهی می کنند.

برای ترجمه مقاله و مقالات ieee خود کافی است با ما تماس بگیرید.

در ضمن شما دانشجویان رشته برق می توانید به بانک مقالات ترجمه شده برقی ما نیز مراجعه کنید تا مقالات ترجمه شده روز این رشته را مشاهده کنید.برای مشاهده بانک مقالات ما کلیک کنید .

بانک مقالات ترجمه شده

ترجمه مقالات خود را از تمامی رشته ها به تیم ترجمه مقاله دیلماجلار بسپارید.