تدبیر سونی برای جلوگیری از درز مشخصات گوشی های جدید قبل از موعد

بررسی ۲۰۱۴ BMW Series 7
بهمن ۸, ۱۳۹۲
بررسی هوندا آکورد ۲۰۱۴
بهمن ۱۰, ۱۳۹۲
Show all

تدبیر سونی برای جلوگیری از درز مشخصات گوشی های جدید قبل از موعد

27

لو رفتن خبرهای مهم در مورد گوشی های آینده همیشه جزئی از حقایق مربوط و کمپانی های معروف سازنده گوشی بوده و هست. ولی در سال های اخیر از اخبار از خبر های کوچک تبدیل به خبر های جامع و کامل و گرداوری شده توسط جاسوسان حرفه ای تبدیل شده است و شایعات حتی قابل اطمینان و واقعی هم شده اند. شرکت ژاپنی سونی هم با این مشکل دست و پنجه نرم کرده و به خصوص اطلاعات در مورد گوشی های xperia z1 و zperia z1 compact تقریبا جامع و کامل لو رفته بودند در حالی که مدت خیلی زیادی به زمان عرضه آن ها باقی مانده بود. ما تحقیقا می دانستیم گوشی چه ویژگی هایی خواهد داشت و چه سخت افزاری در آن استفاده شده است. تعجبی ندارد که سونی تصمیم بگیرد با این مسئله مبارازه کند.

تصمیم سونی برای جلوگیری از درز کردن اخبار جدید در این مرحله مربوط به جلوگیری از نصب نرم افزارهای بنچمارک در گوشی های نمونه یا پروتوتایپ است. به همین دلیل نرم افزار گوشی های پروتوتایپ جدید سونی اجازه نصب نرم افزار بنچمارک از هیچ نوعی را نخواهند داد. عکسی که می بینید شامل هشداری است که می گوید: «این نرم افزار را نصب نکنید. با نصب این نرم افزار اطلاعات پروتوتایپ لو می روند. لطفا «بله» را بزنید.» این پیغام کاملا دقیق نیست چون جوری حرف زده که انگار از کاربر خواهش می کند و کاربر در صورت تمایل می تواند برنامه را نصب کند. در حالی که این ویژگی جدید به کل همه نرم افزارهای بنچمارک را بلاک می کند و اجازه نصب آن ها را نمی دهد.

معلوم نیست پیش گیری های سونی به این مرحله ختم می شود یا باید منتظر خبرهای جدید در این زمینه باشیم.

نوشته شده توسط تیم پژوهش و ترجمه دیلماجلار(پیشرو در زمینه ترجمه مقالات و متون تخصصی از جمله مقالات isi ، انجام پروژه های علمی ، طراحی سایت و ….)

دیدگاه ها بسته شده است